רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *
דף הבית >> אודותינו

אודותינו

הקמנו את אתר מועדי פסיכומטרי בכדי לספק מידע מקיף ושימושי לכל מי שמתכנן או שוקל לעשות מבחן פסיכומטרי בעתיד ורוצה לקבל את כל הפרטים החשובים על המבחן בכדי להחליט מתי בדיוק עדיף לו לעשות את המבחן הפסיכומטרי. איך לתכנן את הזמן ביעילות לפני המבחן, מתי להירשם למבחן ואיך, מתי להירשם לקורס ההכנה ואיזה מהקורסים יהיה הכי טוב בשבילכם, ואפילו מתי להגיע לקמפוס בו שובצתם ביום הבחינה - את כל זה תוכלו למצוא כאן תחת קורת גג אחת.

כיום, המבחן הפסיכומטרי הינו דרישת סף לקבלה ברובם המוחלט של מוסדות הלימוד האקדמאים, ומסיבה זו הוא מקבל חשיבות רבה מאד בקרב המועמדים ללימודים גבוהים בארץ. בין אם תרצו להתקבל לאוניברסיטה או למכללה, ובין אם למסלול לימודי הנדסה, מדעי הטבע והחיים או גם מסלולים הומניים, תצטרכו לעבור את המבחן הפסיכומטרי ולהשיג את ציון הסף המינימלי הנדרש לפקולטה שאליה אתם מעוניינים להתקבל.

אנחנו במועדי פסיכומטרי הבנו את חשיבות המבחן בתהליך הקבלה ללימודים והחלטנו להביא אליכם את כל הידע שקשור לבחינה הפסיכומטרית. כאן באתר תמצאו מידע על כל מועדי הבחינה לשנה זו בצורה מפורטת ומותאמת לכל מועד ומועד והתנאים המוצעים בו, באילו שפות מתקיימים המועדים השונים, באילו שיבוצים תוכלו לבחור למיקום הבחינה ואפילו מתי לאיזה קורס הכנה כדאי לכם להירשם. רק אצלנו תמצאו מידע על חווית המבחן הפסיכומטרי בכל אחת מן האוניברסיטאות, יחד עם מידע על הקמפוסים, על ההתמצאות בכל קמפוס וקמפוס וכמובן גם את דרכי ההגעה אליו.

מועדי פסיכומטרי - אודות

בנוסף אנו מביאים לכם את המידע על מועדי פסיכומטרי קודמים, חוות הדעת של מועמדים ללימודים שעברו את המבחן יחד עם חוות דעת של מדריכי פסיכומטרי ממכוני הכנה לפסיכומטרי מובילים בארץ וכמובן גם את כל הפתרונות יחד עם המבחן עצמו להורדה ותרגול.

אין זה סוד שהמבחן הפסיכומטרי הינו מבחן ארוך ומייגע הבוחן ידע דרוש בחיי האקדמיה - העברית, האנגלית והמתמטיקה. אנחנו כאן כדי להביא אליכם את כל המידע שצריך על המבחן הפסיכומטרי, ולדאוג לכך שכל מה שאתם תצטרכו לעשות הוא ללמוד. מלאו את טופס יצירת הקשר למטה עם כמה שיותר פרטים ונוכל להתאים לכם קורס הכנה שיתאים לדרישות וללוח הזמנים שלכם.
רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מ:*
מעוניין ללמוד:
התקציב שלי:
שם מלא: *
טלפון: *
דוא"ל: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות באימייל,
טלפון או SMS
©כל הזכויות שמורות לאתר מועדי פסיכומטרי