רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *
דף הבית >> מאמרים

מאמרים

מתי לגשת לבחינה? כמה זמן צריך ללמוד? האם עדיף לגשת לבחינה הפסיכומטרית בארץ או בחו"ל? האם יש אפשרות לגשת למבחן ללא בגרות? ואולי בעצם עדיף לעשות מכינה אקדמאית? תהליך הקבלה ללימודים אקדמאיים הוא תהליך ארוך ומלווה בשאלות רבות. מגוון נושאי הלימוד, התארים ומוסדות ההשכלה הגבוהה יכולים לגרום לחוסר התמצאות ולבלאגן בראש.

בחלק הזה תוכלו למצוא מאמרים בנושא פסיכומטרי ובנושאים נוספים כמו לימודים, ייעוץ מקצועי, קריירה, וכל מה שקשור לשלב הבא אחרי הפסיכומטרי. אם אתם מתלבטים מה אתם רוצים ללמוד ואיזה ציון פסיכומטרי אתם צריכים כדי להתקבל למסלול שמעניין אתכם, או שואלים את עצמכם מה אפשרויות התעסוקה שמציעים מקצועות הלימוד השונים, אנחנו מקווים שמאמרים אלה יוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

אנחנו במועדי פסיכומטרי מזמינים אותכם לדפדף בקטגוריות השונות, לקרוא את המאמרים וללמוד קצת יותר על התחום, תהליך הקהלה לתואר הראשון ומה האפשרויות שעומדות בפניכם - כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם בבחירת מסלול הלימודים.

עדיין לא בטוחים איזה קורס כדי לקחת? השאירו פרטים באתר והנציגים שלנו יחזרו אליכם בהקדם אם הצעה לקורס המתאים ביותר עבורכם!

 

פסיכומטרי, לימודים ועוד

 
רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מ:*
מעוניין ללמוד:
התקציב שלי:
שם מלא: *
טלפון: *
דוא"ל: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות באימייל,
טלפון או SMS
©כל הזכויות שמורות לאתר מועדי פסיכומטרי