רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *
דף הבית >> מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

מסמך זה מכיל מידע בנוגע למדיניות הפרטיות של מועדי פסיכומטרי והוא מובא כאן בכדי שתרגיש נוח להשתמש באתר שלנו והשירותים שבו. המידע מובא עבורך והוא מתאר כיצד אנו אוספים מידע ומה השימוש שאנו עושים בו. אנא הקדש מספר דקות לקריאת ההצהרה הבאה כדי לוודא שאתה מסכים עם המדיניות שלנו. על ידי שימוש ב-מועדי פסיכומטרי אתה מאשר שימוש בפרטים האישיים שלך (כפי שיוגדר להלן) כפי שמתואר במדיניות הפרטיות שלנו ובתנאי השימוש.

כחלק מהשירותים המוצעים באתר, אנשים המשתמשים ב-מועדי פסיכומטרי יכולים להשאיר פרטים אישיים בטופס ההמלצה שלנו. אנו לא נמסור מידע זה לאף צד שלישי אלא אם כן אתה תציין אחרת.

סוג המידע הנאסף

בזמן ההרשמה לשירותים המוצעים באתר זה, יתכן ותתבקש למסור פרטי התקשרות מסוימים כדי שנוכל לזהות אותך ו/או ליצור איתך קשר בנוגע לשירותים ו/או מוצרים שאנו מציעים. מידע זה יכול לכלול חלק או כל מהפריטים הבאים: שם פרטי ומשפחה, כתובת דיוור, כתובת דוא"ל, ומידע מסוים אודות הכתובת שלך כגון עיר או מיקוד, כמו גם מידע נוסף הדרוש ליצירת קשר ("פרטים אישיים"). אנא שים לב שפרטים אישיים יכולים לכלול גם מידע מסוים שלא נמסר ישירות על ידך, שכן אנו שומרים במאגר הנתונים שלנו מידע הקשור לסוג הדפדפן שלך, כתובת השרת, ה-URL המבוקש, ה-URL המפנה, וחתימת זמן.

שימוש בפרטים אישיים

אתר מועדי פסיכומטרי לא ימכור, יספק, יחכיר, יסחור או ישתף בדרך אחרת את הפרטים האישיים שלך עם צד שלישי לשם קידום מכירות שלו, מלבד שותפים עסקיים של מועדי פסיכומטרי. כמו כן, שים לב שאנו עשויים להשתמש במידע מסוים הקשור לסוג הדפדפן, כתובת השרת, ה-URL המבוקש, ה-URL המפנה, וחתימת זמן כדי לנתח את השירות שלנו, לעקוב אחר השרתים ולוודא שאנו מספקים לך שירות ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, אנו עשויים להשתמש במידע זה כדי לבצע ניתוחים סטטיסטיים על התנהגות ומאפייני האנשים המשתמשים בשירות כדי למדוד את מידת העניין בתחומים שונים של האתר והשימוש בהם, וכדי למסור למפרסמים מידע זה כולל מספר האנשים שנחשפו לפרסום שלהם או הקליקו עליו. המפרסמים בתורם עשויים גם כן לספק תוכן ו/או פרסומות ולאסוף מידע ישירות ממך.

אבטחת מידע

מתוך מחויבותנו לוודא שהפרטים האישיים שלך מוגנים, אתר מועדי פסיכומטרי משתמש במגוון טכנולוגיות ואמצעי אבטחה כדי להגן על הפרטים האישיים שלנו מגישה, שימוש או חשיפה לא מאושרים.

Cookies

בזמן הביקור הראשון שלך באתר מועדי פסיכומטרי, נשלחת 'עוגייה' למחשב שלך המזהה את הדפדפן שלך בצורה ייחודית. 'עוגייה' (Cookie) הוא קובץ קטן הכולל מחרוזת תווים הנשלחת למחשב שלך כשאתה נכנס לאתר אינטרנט. העוגיות לא פוגעות במחשב או בחוויית הגלישה. להפך, אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את איכות השירות שלנו ולהבין טוב יותר כיצד אנשים מתקשרים איתנו. שים לב שגם המפרסמים שלנו יכולים לשלוח עוגיות או לזהות אותן בדפדפן שלך. על אף שרוב הדפדפנים מאפשרים קבלת עוגיות כברירת מחדל, אתה יכול להגדיר את הדפדפן שלך כך שידחה את כל העוגיות או שיתריע בזמן שליחת עוגייה. ניתן גם בקלות להסיר כל עוגייה שהיא שנשלחה אליך מהאתר.

קישורים לאתרים נוספים

אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי צד שלישי. אתר מועדי פסיכומטרי אינו אחראי למדיניות הפרטיות של אתרים אלו, או לכל טענה הקשורה לתוכן העולה מביקור באתרי צד שלישי אלו.

שינויים במדיניות הפרטיות

אתר מועדי פסיכומטרי רשאי מפעם לפעם לעדכן את מדיניות הפרטיות. כאשר אנו מבצעים את השדרוגים האלו, המידע ש"עודכן לאחרונה" בראש המדיניות ישתנה בהתאם. אם נעשה שינוי מהותי להצהרה זו, המשפיע על זכויות המשתמשים, אתר מועדי פסיכומטרי יעדכן את המשתמשים בשירות על ידי הודעה יותר בולטת בעמוד הבית.

שאלות ותלונות הקשורות לנושא הפרטיות

אם לדעתך אתר מועדי פסיכומטרי לא עמד במדיניות הפרטיות ביחס לפרטים האישיים שלך, או אם יש לך שאלות או דאגות אחרות הקשורות לנושא, תרגיש חופשי ליצור קשר איתנו בכתובת moadeypsychometry@gmail.com.

החוק הקובע

מדיניות הפרטיות כפופה לחוקי מדינת ישראל ותתפרש לפי חוקים אלו, מבלי השפעה של סתירה בין חוקים. כל מקרה של פעולה משפטית העולה ממדיניות הפרטיות והשימוש באתר או קשורה אליהם תובא אך ורק בפני בית משפט בתל-אביב, ישראל.

זכות יוצרים

כל הזכויות שמורות.
מועדי פסיכומטרי בע"מ  © 2015
רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מ:*
מעוניין ללמוד:
התקציב שלי:
שם מלא: *
טלפון: *
דוא"ל: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות באימייל,
טלפון או SMS
©כל הזכויות שמורות לאתר מועדי פסיכומטרי