רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *
דף הבית >> מועדי הבחינה >> מועד יולי 2015

מועד יולי 2015

המבחן הפסיכומטרי במועד יולי יתקיים בתאריך  ה-2.7.15. כאשר ההרשמה למבחן עצמו  מסתיימת בתאריך ה-20.5.15, ואל לכם לאחר לתאריך זה, שכן לאחריו לא תתאפשר הרשמה למועד יולי 2015.

מועד יולי של הבחינה הפסיכומטרית נחשב למועד פופולרי משום שציוני המבחן שנערך במועד זה מגיעים בדיוק בזמן למועדי ההרשמה למכללות בארץ. מסיבה זו אם תהיו מעוניינים לגשת למבחן הפסיכומטרי במועד הנ"ל כדאי מאד שתסיימו את תהליך ההרשמה לפסיכומטרי כמה שיותר מוקדם בכדי להבטיח שיהיה לכם מקום בכיתות הבחינה.

האיזורים בארץ בהם מתקיים המבחן בפסיכומטרי במועד יולי הם בדרום הארץ באוניברסיטת בן גוריון, בצפון באוניברסיטת חיפה ובאצבע הגליל, במרכז באוניברסיטת תל אביב ובבר אילן, ובירושלים באוניברסיטה העברית.
שימו לב שאוניברסיטאות אלו מתברכות בקמפוסים בסדר גודל עצום, ולכן כדאי מאד לברר במדויק היכן תיבחנו: שם הבניין, מספר האולם או הכיתה, ודרך ההגעה הנוחה ביותר אל המקום, בכדי שתוכלו להתמקם בנחת במקומכם לפני המבחן.

פסיכומטרי מועד יולי 2015

השפות בהן ניתן יהיה לגשת לבחינה זו הן: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, וספרדית.
במועד פסיכומטרי זה לא תתקיים בחינה משולבת, ולא תתקיים בחינה פסיכומטרית בשפה הערבית

עקב התחרות הגבוהה במועד פסיכומטרי זה מומלץ אף יותר מבמועדים אחרים להרשם לקורס הכנה לפסיכומטרי ולהגיע למבחן מוכנים לגמרי. אסור לשכוח שהציונים במבחן הפסיכומטרי מחושבים באופן יחסי, ושעליכם לנצל כל יתרון שיכול לעזור לכם לקבל את התוצאות הגבוהות ביותר במועד הבחינה שבחרתם. הרשמה לקורס הכנה לפסיכומטרי היא מומלצת מאד לכל מי שמתכנן לגשת למבחן פסיכומטרי משום שהקורס מרענן את ידיעות הנבחן בכל תחומי הפסיכומטרי - החשיבה הכמותית, הקריאה, והאנגלית, עד לרמה שבה הוא יכול לעבור את המבחן במהירות יחסית ללא עיכובים מיותרים על שאלות.

למועד פסיכומטרי ביולי 2015 יתחיל קורס הכנה באפריל 2015, שגם אליו עקב הפופולריות הרבה של מועד פסיכומטרי זה עדיף להרשם זמן מה מראש, ולהבטיח לעצמכם מקום בכיתת הלימוד

לתשומת לבכם: לא ניתן להיבחן בשני מועדי פסיכומטרי רציפים - מותר לגשת למבחן פסיכומטרי רק אחת לארבעה חודשים

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מ:*
מעוניין ללמוד:
התקציב שלי:
שם מלא: *
טלפון: *
דוא"ל: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות באימייל,
טלפון או SMS
©כל הזכויות שמורות לאתר מועדי פסיכומטרי