רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *
דף הבית >> מועדי הבחינה >> מועד אפריל 2015

מועד אפריל 2015

במועד אפריל מתקיימת הבחינה הפסיכומטרית בתאריכים 1.4.15 וה-2.4.15. שימו לב (!) שלמרות שישנם שני תאריכים לבחינה, עדיין תאריך סיום ההרשמה היחידי למועד זה של הפסיכומטרי הוא ב-15.2.15.

הבחינות במועד פסיכומטרי זה יתקיימו בקמפוס בן גוריון באילת, בדרום הארץ באוניברסיטת בן גוריון, בצפון באוניברסיטת חיפה, במרכז באוניברסיטת תל אביב ובבר אילן, ובירושלים באוניברסיטה העברית.
שימו לב שאוניברסיטאות אלו מתברכות בקמפוסים בסדר גודל עצום, ולכן כדאי מאד לברר במדויק היכן תיבחנו: שם הבניין, מספר האולם או הכיתה, ודרך ההגעה הנוחה ביותר אל המקום, בכדי שתוכלו להתמקם בנחת במקומכם לפני המבחן.

פסיכומטרי במועד אפריל הנו מועד בחינה מבוקש מאד, מכיוון שהתאריך בו ניתנים ציוני הפסיכומטרי מתאים למועדי ההרשמה לאוניברסיטאות בארץ. מסיבה זו נבחנים המעוניינים להבחן במועד זה נרשמים לרוב זמן רב לפני מועד הבחינה עצמו ומועד סגירת ההרשמה בכדי לשריין לעצמם מקום באיזורי הבחינה ובכיתות הנוחות להם וקרובות לאיזור מגוריהם.

השפות בהן ניתן יהיה לגשת לבחינה זו הן: עברית, וערבית בלבד.
במועד פסיכומטרי זה לא תתקיים בחינה משולבת או בחינה בשפות נוספות. אם עברית או ערבית אינן שפת האם שלכם כדאי לכם לשקול לדחות את מועד הפסיכומטרי בו תיגשו להבחן על מנת להעלות את סיכוייכם להצלחה.

בכדי לעזור לכם הגיע מוכנים למבחן הפסיכומטרי מקיימים מגוון בתי הספר ומוסדות הלימוד ברחבי הארץ קורסים להכנה לפסיכומטרי, אותם מומלץ מאד לקחת לפני שניגשים למבחן עצמו. קורסים אלו ירעננו את הידע שלכם בכל הקשור לנושאי המבחן הפסיכומטרי, ואף יחדדו קצת את תהליך המחשבה שלכם, דברים שיעזרו לכם לשפר את הסיכויים להוציא ציון גבוה בפסיכומטרי.

פסיכומטרי מועד אפריל 2015

למבחן הפסיכומטרי במועד אפריל יתחיל קורס הכנה לפסיכומטרי בחודש ינואר. גם לקורסים אלו מומלץ להרשם זמן מה מראש בכדי להבטיח מקום בכיתת הלימוד.

לתשומת לבכם: את המבחן הפסיכומטרי ניתן לעשות רק אחת לארבעה חודשים, ולא ניתן לגשת אליו בשני מועדים רצופים.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מ:*
מעוניין ללמוד:
התקציב שלי:
שם מלא: *
טלפון: *
דוא"ל: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות באימייל,
טלפון או SMS
©כל הזכויות שמורות לאתר מועדי פסיכומטרי