רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *
דף הבית >> מועדי הבחינה >> מועד פברואר 2015

מועד פברואר 2015

מועד פברואר של המבחן הפסיכומטרי הוא בתאריך ה-17.2.15 , כאשר ההרשמה למועד פסיכומטרי זה מסתיימת ב-7.1.15. במידה ואתם מעוניינים להבחן במועד זה על טופס ההרשמה למבחן הפסיכומטרי להגיע לידי המרכז הארצי לבחינות הערכה לפני התאריך הנ"ל.

אם כבר עשיתם את המבחן, ורוצים לקבל את התשובות למבחן כנסו לדף ציוני פסיכומטרי.

הבחינות במועד פסיכומטרי זה יתקיימו בדרום הארץ באוניברסיטת בן גוריון, בצפון באוניברסיטת חיפה, במרכז באוניברסיטת תל אביב ובבר אילן, ובירושלים באוניברסיטה העברית. אוניברסיטאות אלו מתברכות בקמפוסים בסדר גודל עצום, ולכן כדאי מאד לברר במדויק היכן תיבחנו - שם הבניין, מספר האולם או הכיתה, ודרך ההגעה הנוחה ביותר אל המקום - בכדי שתוכלו להתמקם בנחת במקומכם לפני המבחן.

פסיכומטרי מועד פברואר 2015

השפות בהן ניתן יהיה לגשת לבחינה זו הן: עברית, משולב/אנגלית, רוסית, וצרפתית. לכן, אם נרשמתם לבחינה המשולבת שימו לב היכן בדיוק תוכלו להבחן מה ותחת אילו תנאים.

מומלץ מאד לעשות קורס הכנה לפסיכומטרי לפני שניגשים למבחן עצמו, בכדי לרענן את הידע ולשפר את סיכויי ההצלחה. קורס ההכנה למועד פברואר של הפסיכומטרי מתחיל בחודש נובמבר או דצמבר של השנה לפני ונמשך עד כשבועיים לפני המבחן הפסיכומטרי, כך שהנבחנים מגיעים אל המבחן עצמו כאשר הידע שלהם רענן אחרי קורס ההכנה.

לתשומת לבכם: את המבחן הפסיכומטרי ניתן לעשות רק אחת לארבעה חודשים, ולא ניתן לגשת אליו בשני מועדים רצופים.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מ:*
מעוניין ללמוד:
התקציב שלי:
שם מלא: *
טלפון: *
דוא"ל: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות באימייל,
טלפון או SMS
©כל הזכויות שמורות לאתר מועדי פסיכומטרי