רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *
דף הבית >> מבחן פסיכומטרי לדוגמא

מבחן פסיכומטרי לדוגמא

המבחן הפסיכומטרי קיים מאז שנת 1981, ותפקידו לפי המרכז הארצי לבחינות והערכה להיות מבחן שמודד את סיכוי ההצלחה של סטודנט בלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. המבחן עצמו מהווה כלי מיון בין מועמדים לפקולטות השונים, בעזרת סולם ציונים אחיד לכל הנבחנים והוא אמר להיות מבחן שאינו מושפע מהרקע שממנו מגיע הנבחן.

למרות הטענות הרבות כלפי המבחן הפסיכומטרי בקרב גורמים שונים, כמו חוסר היכולת למדוד איכויות כמו מוטביציה והתמדה אשר יכולים להשפיע בצורה קיצונית על ההצלחה בלימודים, בסך הכל אחוזי ההצלחה של המבחן בניבוי ההצלחה  של המועמדים לתואר ראשון מוצלחים למדי.

מבחני פסיכומטרי לדוגמא

מבחן פסיכומטרי לדוגמא

חלק חשוב מהלמידה לקראת המועד שבחרתם הוא התרגול, וכלי התרגול הכי טוב לבחינה עצמה הוא להתנסות בדבר האמיתי - מבחן פסיכומטרי לדוגמא.

ניתן למצוא בקלות שלל תרגילים ושיעורי בית בכל נושא של המבחן אך האמת היא שהדרך הכי טובה לבחון את ידיעותיכם ואת היכולת שלכם לעמוד בזמני המבחן היא רק על ידי נסיון לפתור מבחני שלמים לדוגמא מן ההתחלה ועד הסוף, הכולל את כל נושאי המבחן. רק כך ניתן למדוד את הזמן שלוקח לכם לעשות כל פרק, ולעלות על הקשיים האמיתיים שיעלו בפניכם במועד שתבחרו להבחן בו.

החלטנו להביא לכם מבחר מבחני פסיכומטרי לדוגמא - את נוסחי המבחן הקודמים ואת פתרונותיהם בכדי שתוכלו לתרגל גם בבית בצורה הכי טובה ולהתכונן כמו שצריך למועד הקרוב. בחרו לכם מועד מן הרשימה ותוכלו להוריד את נוסח המבחן המלא וגם את הפתרונות המלאים לאותו מבחן.

מבחנים לדוגמא - מועדי 2014 >>

מבחנים לדוגמא - מועדי 2013 >>

מבחנים לדוגמא - מועדי 2012 >>

מבחנים לדוגמא - מועדי 2011 >>

מבחנים לדוגמא - מועדי 2010 >>

מבחנים לדוגמא - מועדי 2009 >>
רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: * טלפון: *

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מ:*
מעוניין ללמוד:
התקציב שלי:
שם מלא: *
טלפון: *
דוא"ל: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות באימייל,
טלפון או SMS
©כל הזכויות שמורות לאתר מועדי פסיכומטרי